Już za:

Zarejestruj się i odbierz
Bezpłatny E-BILET wraz z przypomnieniem SMS

uprawniający do wejścia  1 osobę dorosłą + dzieci niepełnoletnie na dwie imprezy:

Targi Home Design, Targi Nieruchomości & Budowa Domu 

oraz
indywidualny voucher (kod QR) uprawniający do odbioru katalogu Spis Inwestycji Mieszkaniowych!

Dokończ rejestrację potwierdzając udzielenie opisanych niżej zgód. Kliknij obszar kwadratu przed treścią udzielenia zgód.

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, marketingowych oraz newsletterów przesyłanych drogą elektroniczną przez EXPO PROPERTY BIS S.C. zgodnie z art. 10 ust. 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny oraz na otrzymywanie wiadomości sms od EXPO PROPERTY BIS S.C. w celach handlowych i marketingowych oraz w celach badań statystycznych zgodnie z art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, którym jest Expo Property BIS S.C., z siedzibą w Warszawie (04-401), przy ul. Chruściela 42A w celach marketingowych i promocyjnych produktów i usług Expo Property BIS S.C. oraz podmiotów trzecich, w tym partnerów Expo Property, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych, w szczególności RODO i akceptuję Politykę Prywatności
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Expo Property BIS S.C. podanych przeze mnie danych osobowych (adresu e-mail i nr telefonu) Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814) przy ul. Ratajczaka 19, w celu proponowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Phinance S.A, w szczególności w ramach pośrednictwa Phinance S.A polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych i na ich przetwarzanie przez Phinance S.A zgodnie z ich Zasadami przetwarzania danych osobowych